ceturtdiena, 2014. gada 27. novembris

Kikasvirtuve.lv! :)

Laiks iet uz priekšu, un Kikas virtuvei 2014. gada 3. decembrī apritēs 3 gadi un 4 mēneši! Pa šo laiku daudz kas foršs un interesants ir noticis manā virtuvē, un esmu pārliecināta, ka notiks vēl!
Un kurš teicis, ka jāsvin tikai apaļās jubilejas? Acīgākie lasītāji jau droši vien ir pamanījuši, ka par godu bloga jubilejai esmu pastrādājusi pie dažiem uzlabojumiem, kas atsvaidzinās nedaudz pieputējušo bloga izskatu.
Pats galvenais, par ko man vislielākais prieks - mans blogs pavisam oficiāli ir ieguvis nosaukumu kikasvirtuve.lv! Tas nozīmē, ka nu Kikas virtuvi būs daudz vieglāk atrast, jo man bieži ir teikuši, ka nevar atcerēties "nu to - otru vārdu" bloga adresē. Tagad viss ir vienkārši - kikasvirtuve.lv! Droši var izmantot arī veco nosaukumu kikasvirtuve.blogspot.com, neapmaldīsieties, jo tas automātiski pāries uz jauno - kikasvirtuve.lv!
Tā kā daudzās ārzemju receptēs norādītas mērvienības - cup, ounces utt., esmu ieviesusi linku uz ērtu Mērvienību tabulu, kuru var atrast bloga augšējā rindā blakus sadaļai Saturs. Tad esmu pievienojusi tādus sīkrīkus kā Twitter, Facebook, Instagram, kā arī Instagram bilžu galeriju. Laipni lūgti pievienoties sekotājos! :) Un, protams, tradicionāli bloga logo ieguvis atbilstošu tuvojošamies Ziemassvētku izskatu!
Diemžēl bilžu zagšana no bloga ir ierasta parādība, tāpēc vēl viens jaunums - tagad bloga bildēs būs redzama ūdenszīme ar kikasvirtuve.lv adresi.
Jau iepriekš atvainojos, ja neesmu vēl paspējusi atbildēt uz jūsu komentāriem un jautājumiem blogā (biju apslimusi gandrīz nedēļu) - centīšos to darīt pēc iespējas ātrāk.
Ja Jums ir kādi ierosinājumi, jautājumi, komentāri - droši rakstiet vai nu tepat komentāros, vai e-pastā, vai jebkurā no citiem norādītajiem kontiem - pēc iespējas atbildēšu!
Hip hip urrā! :)))

4 komentāri:

 1. Daudz laimes! Un gardu turpmāko darbību! :)

  AtbildētDzēst
 2. Lieliski! Apsveicu! Paldies par vizuālo un praktisko baudījumu. Paldies par labestību, mīļumu un rūpēm, kas staro no katras Tavas receptes:)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Liels paldies, Fio, par Taviem jaukajiem vārdiem! :)

   Dzēst