ceturtdiena, 2016. gada 17. marts

Laima jaunās šokolādes "Tagad" prezentācija

Esiet sveicināti pavasarī, kad dienas kļūst gaišākas un garākas, kad saule spīd spožāk, un paliek arvien siltāks! Pavasaris ir pārmaiņu laiks, un arī pašmāju saldumu zīmolam "Laima" tas ir iesācies ar jaunām vēsmām - veselām 8 jaunām šokolādēm! Šajā rakstā pastāstīšu par Laimas jaunajiem produktiem un par prezentācijas pasākumu, uz kuru es tiku uzaicināta.


“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” investē 1,5 miljonus eiro piena šokolādes ražošanā un iepazīstina ar jaunu produktu līniju “Tagad”

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ar
Eiropas Reģionālā attīstības fonda atbalstu ir veicis uzlabojumus Latvijā mīlētākā saldumu 
zīmola “Laima” piena šokolādes ražošanas tehnoloģijā un procesos. Ieguldot 1,5 miljonus eiro, uzņēmums iegādājies jaunākās paaudzes iekārtas, kas paredzētas vienīgi piena šokolādes ražošanai, un tās sniedz iespēju radīt vēl nebijušu, izteikti maigu piena šokolādes struktūru un garšu. Līdz ar ieguldījumiem jaunajās iekārtās “Laima” laiž klajā jaunu piena šokolādes līniju “Tagad” – šokolādes tāfelītes ar astoņām dažādām garšām. Jau tuvākajā nākotnē “Tagad” līniju ir plānots paplašināt ar citiem piena šokolādes produktiem.

“Mēs regulāri pilnveidojam ražošanas tehnoloģijas un procesus, jo kvalitāte ir mūsu galvenā prioritāte. Šobrīd esam īstenojuši nozīmīgus ieguldījumus tieši piena šokolādes ražošanas procesu pilnveidē un pilnīgi jauna koncepta piena šokolāžu līnijas “Tagad” izveidē. Papildus jaunām iekārtām ir pilnveidota šokolādes receptūra. Tā ļauj ražot izteikti maigu piena šokolādi, kāda “Laimas” produktu klāstā līdz šim nav bijusi. Ar jauno produktu mēs plānojam būtiski celt “Laimas” konkurētspēju piena šokolādes kategorijā,” uzsver “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” valdes priekšsēdētājs Eriks Smits-Hansens.

“Laima” zīmola vadītāja Maija Brūkle norāda: “Jaunā “Tagad” šokolāžu līnija ir kaut kas jauns Latvijas tirgum. Augstākā piena šokolādes kvalitāte, kuru raksturo īpaši maigā struktūra apvienojumā ar drosmīgām un pārsteidzošām garšām, kuras saistās ar jautrību un dzīves baudīšanu. “Tagad” līnijā iekļautas gan klasiskākas, gan pilnīgi jaunas garšas, piemēram, sprakšķošā zemene un kraukšķīgais banāns. “Tagad” produkcija simbolizē jaunību, uzdrīkstēšanos un aicina rīkoties tagad – tvert dzīvi tagad, nevis dzīvot sapņos vai pagātnē. “Tagad” šokolādes tāfelīšu iepakojumi runā paši par sevi, izsakot iedrošinājumu ikvienam ķert mirkli. Pavisam drīz plānojam “Tagad” līniju izvērst citos piena šokolādes produktu veidos, kas iepriecinās un aizraus jaunāko paaudzi.“

Pašlaik “Tagad” līniju veido 90 g šokolādes tāfelītes ar sešām garšām – klasiskā piena 
šokolāde, piena šokolāde ar sprakšķošo zemeni, banānu kraukšķiem, sāļo karameli, popkornu un drupinātiem lazdu riekstiem, kā arī 220 g tāfelītes ar divām garšām – piena šokolāde ar rozīnēm un drupinātiem lazdu riekstiem, kā arī ar veseliem lazdu riekstiem. “Tagad” līnija ir pirmais lielais notikums, kas iemieso “Laimas” zīmola pārmaiņas uz jaunu, mūsdienīgāku sarunu ar šokolādes cienītājiem. “Tagad” piena šokolādes tāfelītes jau no februāra sākuma ir pieejamas visos lielākajos tirdzniecības tīklos.

Par Laima:
“Laima” ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. “Laima” pērn atzīmēja 145 gadu jubileju. “Laimai” raksturīgo unikālo garšu nodrošina šokolāde, kas pagatavota no augstvērtīgām kakao pupām, izmantojot saglabātās senās prasmes un receptes, kas papildinātas ar mūsdienīgām ražošanas tehnoloģijām un metodēm. Pašlaik “Laima” produktu portfelī ir teju 250 dažādi produkti, kas pieejami Latvijā un ārvalstīs. “Laima” produkcija tiek eksportēta uz 27 pasaules valstīm, tostarp ASV, Kanādu, Ķīnu, Izraēlu, Lielbritāniju, Īriju, Krieviju, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Kazahstānu, Turkmenistānu.

Par “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”:
“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” (iepriekš NP Foods) ir viens no vadošajiem konditorejas un uzkodu uzņēmumiem Baltijas valstīs. “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāv šādus produktu zīmolus: Laima, Selga, Staburadze, Ādažu Čipsi un Taffel. Uzņēmums eksportē preces uz gandrīz 30 valstīm, tajā kopumā tiek nodarbināti 1330 cilvēki.

Par Orkla:
Orkla ir tirgus līderis plaša patēriņa produktu, kā arī mazumtirdzniecības, pārtikas, maiznīcu un konditoreju konceptuālo risinājumu piegādē Ziemeļvalstīs un Baltijas reģionā. Orkla grupai ir arī stipras tirgus pozīcijas dažādās produktu kategorijās Indijā, Čehijā un Austrijā. Uzņēmums ir galvenais piegādātājs Eiropas maizes tirgus segmentā. Orkla ir Oslo Fondu biržā (Oslo Stock Exchange) kotēta kompānija; tā bāzēta Oslo, Norvēģijā. Orkla apgrozījums 2014. gadā bija 30 miljardi NOK (3,41 miljardi EUR), grupā strādā 13 000 darbinieku.

Par prezentāciju:
10. martā es devos uz bāru Vest Stabu ielā, lai piedalītos Laimas šokolādes "Tagad" prezentācijas ballītē.
Ballītes viesus sagaidīja tās vadītājs un ar šokolādēm bagātīgi klāti galdi, valdīja brīva, nepiespiesta atmosfēra. Prezentācijas pasākumā Laima bija uzaicinājusi 6 radošus cilvēkus, kuri tajā dienā paveica to, ko bija vēlējušies izdarīt jau sen, bet uz ko iepriekš nebija uzdrošinājušies.
Radio Pieci DJ Toms Grēviņš pirmo reizi dziedāja karaoki, mūziķis Kaspars Zlidnis kopā ar vienu meiteni no publikas uzdejoja lielisku salsu, Tv seja Ketija Šēnberga uzdrošinājās savu blondo matu krāsu nomainīt pret rozā, dziedātāja Samanta Tīna pirmo reizi mūžā ēda austeres, bet dizainere Aļona Bauska vadīja savu pirmo tējas ceremoniju! Savukārt Bored of borders projekta dalībnieks Kārlis Bardelis ar satelīttelefona palīdzību sazinājās ar biatlonistu Raimondu Dombrovski!

Dodoties prom no ballītes, dāvanā saņēmu visas 6 jaunās Laimas šokolādes, un mājās uztaisīju savu mazo prezentācijas ballīti, kurā piedalījās visi ģimenes locekļi.
Un tā, domas dalījās par to, kura šokolāde ir visgaršīgākā, tāpēc ierakstu visu degustētāju domas. Vīram vislabāk garšoja ar lazdu riekstiem, garšoja arī visas pārējās, izņemot sāļās karameles un šokolāde ar sprakšķošo zemeni. Meitai vislabāk garšoja šokolāde ar popkornu, sāļo karameli un lazdu riekstiem. Arī dēlam mīļākā bija popkorna šokolāde. Lai gan esmu vairāk iecienījusi tumšo šokolādi, mans (tāpat kā bērnu) absolūtais favorīts bija piena šokolāde ar popkornu, otrajā vietā es liktu šokolādi ar sprakšķošo zemeni, ļoti interesanti mazi kraukšķu sprādzieniņi, ēdot šokolādi. Mana topa trešajā vietā ir šokolāde ar banānu kraukšķiem, kura abiem bērniem gan negāja pie sirds. Redz, kā domas dalās, katram sava garšas izjūta. Lai tiktu skaidrībā, kura šokolāde jums garšo vislabāk, iesaku iegādāties tās visas un mājās ģimenes lokā nogaršot!
Paldies "Laimai" par ielūgumu uz prezentāciju, paldies par ieskatu jaunajās un interesantajās šokolādēs! Vēlos uzslavēt Laimu par to, ka tā ir radījusi gardas šokolādes ar dažādām garšām jebkurai gaumei, par stilīgo, uzrunājošo iepakojumu, par uzmundrinošiem uzrakstiem uz iepakojuma, kurus tā vien prasās izmēģināt dzīvē! Paldies Laimai par iedvesmu, aicinājumu uzdrīkstēties un rīkoties "Tagad"! :)


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru