sestdiena, 2015. gada 11. aprīlis

Ievieš jaunu zīmolu "100% Latvijā audzēts"

Kopš jaunā gada ir pagājis kāds laiciņš, un šogad es esmu pabijusi 3 interesantos pasākumos, par kuriem vēlos jums pastāstīt. Sākšu ar pirmo, kurš notika jaunā gada pirmajā mēnesī.
Janvāra vidū man bija iespēja piedalīties AS "PF Ķekava" un "Bauska" rīkotajā preses konferencē un meistarklasē, kura notika restorānā "Sirmais&Dreibants". Preses konference tika rīkota ar mērķi iepazīstināt Latvijas iedzīvotājus ar jauno zīmolu "100% Latvijā audzēts", lai Latvijas iedzīvotāji veikalu plauktos atpazītu vietējo vistas gaļas produkciju. Preses konferencē AS "PF Ķekava" un "Bauska" pārstāvji stāstīja par to, ka šajos uzņēmumos audzētā vistas gaļa ir 100% brīva no augšanas hormoniem un salmonellas, jo Latvijā vistu audzēšanu regulē stingra ES likumdošana, kas aizliedz jebkādu augšanas stimulatoru un hormonu lietošanu, turklāt vistu audzēšanā tiek ievērota augstākā biodrošība un veselības aizsardzība. Vairāk informācijas skatīt www.latvijasvista.lv mājaslapā.
Pēc preses konferences notika profesionālā šefpavāra Artūra Taškāna vadītā meistarklase, kurā piedalījos es un vēl 2 blogeres - Linda no Lindasvirtuve.lv un Silva no prieksgatavot.lv. Kopā gatavojām 2 ēdienus - kūpinātas vistas zupu ar kaņepēm un mandelēm un 72 grādos gatavotu vistas krūtiņa ar kūpinātas vistas-seleriju biezeni un vistas buljona mērci. Man patīkams jaunums bija seleriju biezeņa pagatavošana, ceru to kādreiz iekļaut arī kādā no bloga receptēm - ātri, vienkārši  un garšīgi, savukārt sātīgajai zupai ļoti piestāvēja kaņepes un mandeles, un tā lieliski garšoja kopā ar restorānā uz vietas cepto burkānmaizi. Meistarklase noritēja sirsnīgā gaisotnē un foršā kompānijā ar Lindu un Silvu, un mēs pat nemanījām, kā interesantās sarunās paskrēja laiks.:)

Kūpinātas vistas zupa ar kaņepēm un mandelēm
72 grādos gatavota vistas krūtiņa ar kūpinātas vistas-seleriju biezeni

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru